Deerma ZQ 990W

100 %

Popis produktu

Parametry produktu

Typ vysavače
tyčové
Typ filtru
HEPA
Hmotnost
6.628 kg
Hlučnost
90 dB
Příkon
1300 W
Sací výkon
1300 W
Barva
Bílá
Vysávání
mokré
Provedení
vodní
Napájení
kabelové
Do auta
ne
LED osvětlení
ne
Pro domácnost se zvířaty
ne

Recenze

  Parametry produktu

  Typ vysavače
  tyčové
  Typ filtru
  HEPA
  Hmotnost
  6.628 kg
  Hlučnost
  90 dB
  Příkon
  1300 W
  Sací výkon
  1300 W
  Barva
  Bílá
  Vysávání
  mokré
  Provedení
  vodní
  Napájení
  kabelové
  Do auta
  ne
  LED osvětlení
  ne
  Pro domácnost se zvířaty
  ne

  Popis produktu

  Deerma ZQ990W vysavač a parní mop 2 v 1

  Deerma ZQ990W je praktické zařízení, které funguje jako vysavač a parní mop zároveň. Pohodlně se používá a je zdravotně nezávadný - nevyžaduje použití chemikálií. Příkon 1300 W zajišťuje vysokou účinnost přístroje a několik pracovních režimů vám umožní přizpůsobit jeho provoz vašim potřebám. Výrobek se také snadno používá a je vhodný pro mnoho aplikací.

  Multifunkční zařízení pro úsporu času

  Přístroj má funkci vysávání a vytírání podlah současně, což vám ušetří spoustu času - úklid může trvat až 2krát kratší dobu než obvykle! Teplotní úprava 100 °C (nebo vyšší) zajišťuje hloubkové čištění bez použití chemických prostředků. Snadno si tak poradíte i s těmi nejodolnějšími skvrnami a nečistotami. ZQ900W je vhodný pro čištění různých typů podlah - včetně dlaždic, mramoru, a dokonce i dřeva.

  Provoz vám nebude činit žádné problémy

  Ovládání přístroje je velmi snadné a pohodlné. Stačí nalít vodu do 380ml nádržky, připevnit ji na vhodné místo, zapnout ZQ990W a pomocí intuitivního panelu na rukojeti zvolit režim čištění. Ten je vybaven 3 tlačítky pro změnu režimu a také indikátorem páry. Pro vyjmutí mopovacího modulu stačí stisknout nohu na správném místě. Nemusíte se ani ohýbat!

  Objevte mimořádnou sílu páry

  S výkonem až 1 300 W můžete rychle vytvářet horkou páru, která proniká hluboko do povrchu předmětů a důkladně je čistí. Díky tomu je ideální pro udržování pořádku. Podobná technologie se používá také v průmyslu a podnikání, kde se používá například k čištění vozidel nebo nádobí v restauracích. Stejně dobře však bude fungovat i u vás doma! Model ZQ990W také umožňuje přesně regulovat množství uvolňované páry.

  Vysoká účinnost vysávání

  Díky 4stupňové cyklónové filtraci a měděnému motoru s dvojím napájením vyniká přístroj vysokým sacím výkonem a stabilním, spolehlivým výkonem. HEPA filtr zachycuje prachové částice a roztoče, díky čemuž je vysavač ZQ990W ideální i pro alergiky. Speciální síťka z nerezové oceli navíc filtruje vlasy, chlupy a větší nečistoty, čímž zabraňuje ucpání vysavače.

  Dokonale navržený mop

  Třívrstvý mop z mikrovlákna dokonale absorbuje vodu a dosáhne i do těžko přístupných míst, aby hloubkově vyčistil každý povrch ve vaší domácnosti. Zároveň izoluje nečistoty. Lze jej opakovaně používat. Můžete jej snadno rozložit, vyčistit a vysušit. Tímto způsobem prodloužíte jeho životnost a zajistí, že vám bude dlouho perfektně sloužit. Trojúhelníkový tvar modulu mopu vám umožní důkladně vyčistit podlahy i v rozích.

  Různé režimy čištění - mnohostranné použití

  Deerma ZQ990W nabízí 4 režimy úklidu - synchronní vysávání, parní čištění a vytírání, současné parní čištění a vytírání, vysávání a suché vytírání. Poradí si se všemi druhy nečistot - olejovými skvrnami, rozlitými nápoji, drobky, vlasy, prachem a dokonce i blátivými stopami. Nemusíte se bát o zdraví dětí, které si na podlaze hrají - bude čistá a lesklá bez nutnosti použití škodlivých, chemických přípravků!

  Čistota bez únavy

  Ergonomický design přístroje umožňuje jeho neuvěřitelně pohodlné používání. S přístrojem Deerma rychle zjistíte, že čištění nemusí být příliš namáhavé. Speciálně navržená rukojeť vám dokonale padne do ruky a manipulace s vysavačem je díky ní mimořádně snadná a pohodlná. Dlouhý 5metrový kabel poskytuje volnost pohybu a umožňuje důkladně vyčistit každý kout vaší domácnosti.

  Další vybavení speciálně pro vás

  Toto zařízení vyrobené z odolného plastu ABS bylo fantasticky vyváženo, takže jej můžete kdykoli umístit do svislé polohy. To usnadňuje nejen čištění, ale také skladování přístroje ZQ990W. Kabel můžete zaháknout do speciálních vestavěných držáků, které vám pomohou vyhnout se zamotání. Chcete-li vyprázdnit nádobu na prach, stačí stisknout tlačítko. Některé části přístroje můžete také umýt pod tekoucí vodou.

  Balení zahrnuje -

  Hlavní jednotku -

  Podlahovou trysku -

  Mop -

  Rukojeť -

  Uživatelská příručka -

  Nosič podlahové trysky

  Značka

  Deerma

  Název

  Parní vysavač Deerma ZQ990W

  Jmenovité napětí 220-240 V~ 50-60 Hz

  Objem nádrže na vodu 380 ml

  Hladina hluku ≤90 dB

  Materiál

  ABS PP PC

  Jmenovitý výkon 1300 W (napařování), 550 W (vysávání)

  Stupeň vakuování ≥10 kPa

  Kapacita prachové misky 1.2l

  Rozměry 300x237x1157 mm

  Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

  Hodnocení produktu

  1zákazník doporučuje produkt
  0zákazníků nedoporučuje produkt
  100 %
  průměr z 1 hodnocení
  5
  1 ×
  4
  0 ×
  3
  0 ×
  2
  0 ×
  1
  0 ×
  • Doporučuje produkt

   100 %
   • Značka a odpovídající kvalita materiálů (je to produkt od Xiaomi a Black & Decker)
   • Šetří čas - vysává a vytírá horkou vodou současně
   • Cena
   • Moje baba říká, že v rozích není tak šikovný, jako předchozí Vorwerk, protože sací násada je porovnatelně mohutnější.

   Vorwerk za 18000Kč po 18 let chcípl. Po dlouhé porovnávání jsem objednal Deerma ZQ 990W za cca 2800,- Velmi pohybují, že vydrží 18 let, ale za tuto cenu by bohatě stačili i 5. Kaž dopadne, pod 5000,- nic šikovnějšího neexistuje.