Concept VP-5220

Regulace sání
Vhodné pro alergiky
Pro domácnost se zvířaty

• , zakoupeno v MALL.CZ

Jednim slovem ksunt. Vysavac jsme pouzivali asi 2 mesice, kdyz zrazu prestal mit tah na nejvyssim stupni. Kdyz jsem vysavac reklamoval, vratili mi ho zpatky, ze pry se zavada neprojevila a ze mame zkusit vycistit filtr (coz jsem samozrejme predtim davno udelal).

Tak jsem jim problem ukazal primo v Mallu, aby mi verili, tak souhlasili s odeslanim na opetovnou reklamaci.

Po asi 2 tydnech se vysavac zase vratil s tim, ze pry sme ho pouzivali nevhodnym zpusobem. To by me teda zajimalo, k cemu jinemu nez k vysavani jsme ho podle nich pouzivali.

Kazdopadne, rozhodne nedoporucuju uz kupovat vobec nic od teto znacky, vyrabi vyrobky podradne kvality a nejsou schopni vubec resit reklamace (pri prvnim pokusu ani nebyli schopni zavadu rozeznat, i kdyz byla presne popsana).

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Výkon, bez sáčku, funguje jak má.

Dobrá recenze na produkt,

Regulace sání
Vhodné pro alergiky
Pro domácnost se zvířaty

Síla cyklónu pod kapotou

Motor o příkonu 700 W zajistí dostatečný výkon k tomu, abyste měli perfektně naklizeno v každém koutku Vašeho domova. Tento výkon je neměnný díky systému cyklonového vysávání. Omyvatelný HEPA filtr 12 je zárukou bezpečného domova i pro alergiky. Kapacita cyklonové nádoby je 4 l, takže pohodlně vysajete celý byt. Samotné vyprazdňování nádoby je naprosto hygienické. Stačí stisknout tlačítko, vše vysypat a Vy se nečistot a prachu nemusíte vůbec dotknout.

Už žádné kompromisy

Chcete ušetřit za nákup sáčků, mít stálý výkon u vysavače a kvalitní filtraci vhodnou i pro alergiky? Jasnou volbou je nákup cyklonového vysavače. Díky odstředivé síle, která na nečistoty působí při rotaci vysávaného vzduchu uvnitř nádoby, jsou nečistoty a prach odstředěny do sběrné nádoby. O zbylé částice se postará HEPA filtr. Vy budete mít domácnost stále jako ze škatulky.

Turbokartáč

Vysajete celý byt, a přesto na kobercích nacházíte popadané vlasy? S velkým turbokartáčem, který kartáčuje a vysává zároveň, se vám to už nestane. Turbokartáč je ideální volbou na všechny typy koberců. Díky jeho velikosti získáte široký záběr a luxování vám tak zabere méně času a námahy.

ECO podlahová hubice

Inovované podlahové ECO hubice spolu s revoluční konstrukcí motorů zvyšují účinnost vysávání. Při povinném snížení příkonu motoru tak nedochází ke snížení sacího výkonu vysavače. ECO podlahová hubice je určená k vysávání koberců, předložek a běhounů, po přepnutí klapky a vysunutí štětin i tvrdých podlah.

Parketová hubice

Parketová hubice je tou pravou volbou pro úklid vinylových podlah, parket, plovoucích podlah a linolea. Je speciálně navržená pro tvrdé podlahy, takže nedojde k jejich poškrábání.

Extra dlouhá štěrbinová hubice CAR

Drobky od dětí, zaschlé bahno z bot nebo chlupy od domácích mazlíčků? Máte ve svém autě stejné poklady? Do úzkých prostor pod sedačky a jiná těžko dostupná místa nejen v autě, ale i v celém bytě se nyní lehce dostanete pomocí 60 cm dlouhé ohebné hubice CAR.

Štěrbinová hubice s prachovým kartáčkem

Úklid na špatně dostupných místech už pro vás nebude překážkou. Díky štěrbinové hubici s kartáčkem se prachu za nábytkem, radiátory či kuchyňskou linkou zbavíte snadno a rychle.

Rodina Perfect Clean

Ne nadarmo se říká: čistota půl zdraví. Proto jsme v Conceptu připravili celou řadu pomocníků na úklid. Stačí si jen vybrat, který Vám bude vyhovovat a padne Vám do ruky. Už máte svého favorita?

Technické parametry:
- Délka přívodního kabelu: 5 m
- Délka teleskopických trubek: 90 cm
- Délka ohebné hadice s koncovkami: min. 200 cm
- Automatický naviják kabelu
- Hmotnost: 5,5 kg (bez příslušenství)
- Hlučnost: 78 dB
- Barva: bílá + tyrkysová

Příslušenství:
- Turbokartáč
- Podlahová hubice
- Parketová hubice
- Štěrbinová hubice s prachovým kartáčkem
- Extra dlouhá štěrbinová hubice CAR

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Výkon, bez sáčku, funguje jak má.

Dobrá recenze na produkt,
    Překvapivě dobré sání ,zvedá koberce
    Poměrně tichý

• , zakoupeno v Electro World

• Rychlé složení, saje dobře
    • zatím nevím, mám krátce
  • , zakoupeno v elektro DVORSKÝ

• díky průhledné nádobě vidím co vysaju

na vysavač bez sáčků áčkové prachové emise, klobouk dolů, pro alergika spása. málo platné, má holt sedmistupnovou filtraci. takže dokud budou filtry čistitelné či dokoupitelné vše bude ok

elektro DVORSKÝ (prodejce)

děkujeme za Vaši recenzi produktu a budeme se těšit na Vaše další nákupy.
    DVORSKY.CZ

• , zakoupeno v Smartelektro.cz

Produkt znwm již z dřívějška s proto že jsem s ním spokojen, pořídil jsem ještě jeden.

• dobře ovladatelný

ONLINESHOP.cz (prodejce)

děkujeme za Vaši recenzi produktu, přejeme pěkný den a budeme se těšit na Vaše další nákupy.

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Asi nejlepší vysavač jaký jsem kdy koupila. Naprosto nejlepší pomocník, výkonný a snadno cistitelny, dlouhá husice, relativně dlouhý kabel i když mě bohužel na cely 100m být nestačí.

• Plynulá elektronická regulace výkonu - několik stupňů
    • Manuální regulace výkonu (na rukojeti)
    • Turbokartáč
    • Více než dostačující výkon
    • Velká nádoba na prach - není třeba po každém úklidu vysypávat
    • Celkem nízká hlučnost
    • Celkově výborný produkt v poměru cena / výkon
    • Zde je moje video recenze. https://www.youtube.com/watch?v=TceDP7-ci18
  • , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• zdatný pomocník při odstraňování srsti

ONLINESHOP.cz (prodejce)

děkujeme za Vaši recenzi a přejeme hezký zbytek dne.