Cecotec Conga Rockstar 1500 Ray Jalisco

- Force Sonic vysávání se sacím tlakem až 12 kPa a technologií cyklonu. - Výdrž baterie až 60 minut s Li-Ion baterií 2 200 mAh. - 2 režimy vysávání: Eco a Turbo. - LED...
4 299 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z MALL.CZ

Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 108 678 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 87 538 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta% Slevový kód59 Kč95 % • 249 033 recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč92 % • 108 recenzíDalší informace

Objem sáčku/nádoby na prach
    0.5 l
    Napájení
    akumulátorové

• Force Sonic vysávání se sacím tlakem až 12 kPa a technologií cyklonu.
    • Výdrž baterie až 60 minut s Li-Ion baterií 2 200 mAh.
    • 2 režimy vysávání: Eco a Turbo.
    • LED displej zobrazuje aktuální kapacitu baterie a úroveň sacího výkonu.
    • LED osvětlení na hubici, aby vám nic neuniklo.

• Docela vysává, i když snad jen plochy bez přechodu
      • Nevysaje vám přechod mezi kobercem a podlahou, jelikož tah má zepředu a ne zespoda jak klasický vysavač. Výdrž baterie deklarovaná 60 min. Bohužel při turbo vysávání tak max. 15 min, což turbo musíte použít na koberce. Při střídání Eco a Turbo vydržel tak do 30 min. při plně nabité baterii. Několikrát se mi stalo, že přestal fungovat turbo kartáč - prostě se zastavil, zhasly světla na kartáči a tak jsem musela několikrát zapnout a vypnout. Během 15 min. vysávání mi to udělal 4x, což by asi nemělo.
      • Podstatný problém je absence náhradních dílů nebo doplňků. Není možné dokoupit náhradní baterku a ani filtr jsem nikde nenašla, což je dost závažné, jelikož ten filtr se opravdu zanáší a nehledě, že dle doporučení je nutné Hepa filtr výměnit tak jednou za 0,5 roku, ale to budete muset rozhodně za kratší dobu, řekla bych tak jednou za měsíc. Kupovala jsem v Datartu a na dotaz náhradních příslušenství mi bylo oznámeno, že je nemají, že dodavatel nedodal. Dále mi vadí, že se nedá za aretovat nástavec s turbokatáčem , někody to je o nervy vysávat a nástavec stále se přetáčí na kloubu tam, kam nepotřebujete. Bohužel s tím jsem to kupovala, ale k mé smůle jsem nepočítala s tímto problémem. Nevím zda ostatní jdou za aretovat či nikoliv. Všeobecně jsem s tímto výrobkem nespokojena a uvažuji o reklamaci baterie a turbokartáče.

Za 3.300,- zhruba by jsem očekávala již, že bude splňovat to co se uvádí v popisu - výdrž a 100% funkčnost nové věci. Jak se říká nejsme tak bohatí, abychom mohli kupovat levné věci, ale myslím, že v dnešní době je i tato cena pro někoho dost peněz a proto očekává, že alespoň bude splňovat očekávání.