Bravo B 4272

Vysávání
mokré, suché
Napájení
akumulátorové

Malý, praktický, užitečný. Je fajn ho mít doma po ruce, když se vám doma něco vysype. Doporučuji. V tomto výrobku jsem našla opravdového pomocníka pro domácnost. AKU vysavač je s NiHm baterií (6 V), tudíž nemusíte s sebou tahat šňuru, ale můžete kamkoliv zaběhnout, nahnout se a být tam, kde potřebujete. Součástí jsou také 3 nástavce, mezi kterými si vždy najdete ten, který vám bude vyhovovat. Je možné vysávat prach i vodu, čímž se stává tento vysavač opravdu univerzálním pomocníkem. Po úklidu pouze vyklepete nádobku s prachem a je opět připraven k použití. Velmi praktické je i připevnění na zeď. Vřele doporučuji.

Parametry:

• vysává suché i mokré povrchy
  • kontrolka provozu
  • nabíjení adaptérem s možností připevnění na zeď
  • sací nástavec
  • akumulátor 6 V/1400 mAh
  • max. výkon vysavače 40W

Jsme dlouholetým prodejcem domácích spotřebičů české značky Bravo v Čské republice. Máte tak 100% záruku profesionálního záručního i pozáručního servisu včetně reklamací a také záruku nákupu originálních produktů z oficiální sítě pro Českou republiku.

• , zakoupeno v Bravospotřebiče.cz

• prostě vysává :-)
    • používám jej krátce

za krátkou dobu co jej mám, jsem spokojená

• lehký, nádstavce, snadné čištění, výdrž- po nabití vydrží pro drobné vysávání i 5 dnů (cca po 5minutách cca 3x denně)
    • nevím

Vysavač jsme dostali darem. Používám jako příruční pro vysátí např- rozsypané mouky, drobky po jídle dětí nebo když mi dítko proběhne po dome v botech ;). - abych nemusela vytahovat velký vysavač. A na takové "drobné" smítka" je dostačující. Jsem s ním spokojena, rozhodně jsem nečekala, že s ním vysaju koberec nebo zádvěří, kde děti okplepou bláto.... Jedno nabití dostačuje i na 5 dnů pro drobné vysátí, v jednom tahu do vybití jsem ještě nezkoušela.

• levny alehky lehko manipulni
    • nevysava vubec nic žadny vykon,nepobere nejmenši častečky

špatna koupě nevim jeslti jen tento kus jetak slaby,ale nejsme snim spokojena musim jej reklamovat