Bravo B 4138

červená
Napájení
kabelové

• , zakoupeno v V.J. Rousek

Tento vysavač potřebujeme hlavně na úklid auta. Je malý, lehký , dobře saje a má spoustu nástavců, které mají mnohostranné využití.

• ruční,lehký do ruky,dobrý na rychlé vysátí menšího prostoru
    • bez přerušení běží cca10minut pak vypne tepelná pojistka a nezapne dřív než za 45-60 minut

je to můj druhý vysavač stejného typu a zaímavé je,že tento nový má podstatně větší sací sílu než ten před pěti lety a také lepší chlazení,doufám,že také déle vydrží.

• lehký do ruky
    • dobře vysává
    • hodně nástavců - hadic, ale nějak mi nedrží pořádně u sebe

Dobře vysává, nafukování hraček jsem nezkoušela, jen mi vadí, že nástavce hadic v sobě moc nedrží, uvítala bych jednu delší hadici

Typ vysavače
červená
Napájení
kabelové

Vysavač ruční Dual Action B-4138 modrý Bravo

Nejenže vysává, ale jde použít i jako zdroj tlakového vzduchu při huštění a jiném čištění. Je to velmi praktický moderní pomocník za dobrou cenu. Tento model vysavače je určen nejen k vysávání, ale i jako zdroj tlakového vzduchu například pro čištění počítačů nebo huštění dětských hraček. Jeho provoz je levný, pracuje bez sáčku. Příslušenství je 12 nástavců , 3 trubky,1 hadice a 1 popruh.

Může být používán nejen klasicky na zemi, ale díky nízké hmotnosti i v ruce nebo zavěšený na popruhu přes rameno. Pokud máte rádi doma pořádek, rozhodně tohoto pomocníka doma oceníte. Vysavač velmi malých rozměrů a s dobrým sacím výkonem, vhodný pro úklid auta nebo těžko přístupných míst v domě. Délka kabelu je 5,5 m.

• kdykoliv po ruce
  • pracuje bez sáčku
  • levný provoz
  • bohaté příslušenství
  • možnost ofukování
  • použití bez tyče i s tyčí
  • vhodné pro čištění výpočetní techniky
  • nástavec pro huštění dětských hraček
  • popruh na nošení na rameni
  • držák pro namotávání kabelu
  • sací výkon 274 W
  • příkon 800 W

• Perfektní vysavač na malé plochy, štěrbiny a třeba klávesnici nebo do auta.
    • Trubky opravdu nedrží pohromadě ale stačí kousek izolepy na konec trubky.

Potřebovali jsme malý vysavač jako doplňkový spotřebič, tento je naprosto ideální.

• , zakoupeno v V.J. Rousek

• dobrý výkon
    • Příslušenství stojí za prd.Myslím tím sestavení,nic nedrží,hubice stále vypadávají,hrozné vysáváni.

jak to tak mohou prodávat

• ruční,lehký do ruky,dobrý na rychlé vysátí menšího prostoru

• lehký do ruky
    • dobře vysává
    • hodně nástavců - hadic, ale nějak mi nedrží pořádně u sebe

• , zakoupeno v Bravospotřebiče.cz

• Velikost, výkon, operativnost.
    • Vysypávání zásobníku a čištění by mohlo být konstruováno praktičtěji.
  • , zakoupeno v Smartelektro.cz

• velmi šikovný malý elektrický vysavač
    • sháněl jsem takovýto malý šikovný vysavač, protože ten, který jsem měla, mi nedávno "zavařila" vnučka při čištění auta

vybrala jsem si ho jako náhradu za původní, zničený vnučkou
    je to pro mně opravdu moc šikovný vysavač se spoustou různých nástavců - šikovně umístěných v sáčku
    díky nástavcům se dají vysát nečistoty i z méně přístupných míst, kam běžný vysavač nedosáhne
    při jeho používání nemusím hlídat nabití akumulátoru
    zatím funguje podle očekávání, věřím, že mi vydrží alespoň tak dlouho, jako ten předchozí od jiné značky

• , zakoupeno v TEshop

• Nad očekávání dobrý výkon
    • Chybí mi nasadec s kartáčkem, který by šel napojit na hadici - pro snazší vysávání prachu

Dobrý poměr cena /výkon

• , zakoupeno v Bravospotřebiče.cz

vše, co potřebuji, poskytuje

• Hrozně se hřeje, člověk by si za chvíli vysávání spálil prsty od chlazení , nevím jestli to je normální.

Používám ho v autě a na vysávání pavouků ze stěn.