Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Specifikace Bosch BKS4043

Parametry Bosch BKS4043

Popis produktu

Tento akumulátorový vysavač se hodí pro rychlý úklid, čistění sedaček, koberců apod. Díky velikosti a nízké váze s ním můžete snadno manipulovat a přenášet jej po celém bytě či domě. Pro jeho rozměry je vhodný i pro úklidy pokojíčků samotnými dětmi.

Systém Wet&Dry

Tento unikátní systém vám umožní precizní úklid suchých i mokrých nečistot. Za pomoci speciálního nástavce na mokré nečistoty snadno uklidíte i tekutý nepořádek.

Systém Wet&Dry
Nezávislost při úklidu

Nezávislost při úklidu

Díky bezkabelové technologii nejste závislí na zásuvkách, a můžete se tak volně pohybovat po domově. Díky možnosti volného pohybu a praktickým nástavcům stihnete zkrášlit domov ještě před příchodem návštěvy. Práce je odvedena za pár okamžiků a bez větší námahy.

Tři nástavce

Balení vysavače obsahuje třídílnou sadu nástavců. Sada zahrnuje hubici na štěrbiny, kartáč pro úklid nábytku a hubici na tekutiny. Od teď už vás nic nezaskočí a váš domov bude vždy vypadat jako ze škatulky.

Tři nástavce
Snadné uskladnění

Snadné uskladnění

Provozní doba činí až 15 minut dobře odvedené práce. Nabíjení akumulátoru je možné pomocí stolní nebo nástěnné nabíječky. Přístroj je malý, váží pouhých 1,3 kg a snadno jej uskladníte například do skříně, gauče nebo pod postel.

Parametry produktu

Souhrn

Výrobce Bosch opravit
Barva černá opravit
Typ vysavače ? ruční opravit
Hmotnost 2 kg opravit
Filtr ? 2vrstvá filtrace opravit
Objem sáčku/nádoby na prach 0.3 l opravit
Provedení ? bezsáčkové opravit

Akumulátorové

Doba nabíjení 16 hod opravit
Baterie NiMH opravit
Doba provozu 15 min opravit

Funkce a ovládání

Indikátor plnosti sáčků ne opravit
Turbokartáč ne opravit
Hubice na tvrdé podlahy ne opravit
Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Kontaktujte nás!

Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost.
Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.