Bosch BKS4043

Tento akumulátorový vysavač se hodí pro rychlý úklid, čistění sedaček, koberců apod. Díky velikosti a nízké váze s ním můžete snadno manipulovat a přenášet jej po celém bytě či domě. Pro jeho rozměry je vhodný i pro úklidy pokojíčků samotnými dětmi.

Systém Wet&Dry

Tento unikátní systém vám umožní precizní úklid suchých i mokrých nečistot. Za pomoci speciálního nástavce na mokré nečistoty snadno uklidíte i tekutý nepořádek.

Typ vysavače

Průměrný výrobek

• , zakoupeno v Obchody24.cz

perfektní,vydrží dlouho vysávat,používá se snadno,jsem spokojená

• Dobře vysává
    • Zatím jsem na nic nepřišla, mám ho krátce.

Typ vysavače
Turbokartáč
Štěrbinová hubice
Hubice na tvrdé podlahy

Nezávislost při úklidu

Díky bezkabelové technologii nejste závislí na zásuvkách, a můžete se tak volně pohybovat po domově. Díky možnosti volného pohybu a praktickým nástavcům stihnete zkrášlit domov ještě před příchodem návštěvy. Práce je odvedena za pár okamžiků a bez větší námahy.
Nezávislost při úklidu

Tři nástavce

Balení vysavače obsahuje třídílnou sadu nástavců. Sada zahrnuje hubici na štěrbiny, kartáč pro úklid nábytku a hubici na tekutiny. Od teď už vás nic nezaskočí a váš domov bude vždy vypadat jako ze škatulky.
Tři nástavce

Snadné uskladnění

Provozní doba činí až 15 minut dobře odvedené práce. Nabíjení akumulátoru je možné pomocí stolní nebo nástěnné nabíječky. Přístroj je malý, váží pouhých 1,3 kg a snadno jej uskladníte například do skříně, gauče nebo pod postel.
Snadné uskladnění

Typ vysavače: ruční
Vysávání: mokré; suché
Regulace výkonu: bez regulace
Objem prachového sáčku nebo nádoby (l): 0.3
Typ filtrace: bezsáčkový
HEPA filtr: nemá HEPA filtr
Druh filtru: permanentní filtr omyvatelný
Typ turbokartáče: nemá
Hubice na tvrdé podlahy: NE
Příslušenství vysavače: hubice na vodu; kartáčová hubice; štěrbinová hubice
Zdroj energie: akumulátorový
Napájení vysavače (V): 14,4
Doba provozu (min): 20

Provedení výrobku: stříbrná barva

3D MODEL
Ukázka modelu ve 3D zobrazení

Akumulátorový vysavač

Vysávání bez kabelu
Pro vysávání suchých i mokrých nečistot
Kapacita zásobníku na nečistoty 300 ml, tekutiny 40 ml
Snadné čištění
Omyvatelný filtr
3-dílné příslušenství: hubice na spáry, štětec na nábytek, hubice na tekutiny
NiMH baterie šetřící životní prostředí
Indikátor stavu baterie

• výkon (5)
  • umístění vypínače (4)
  • filtr (3)

• Vše

Totální šunt, nevysává, výdrž baterie nulová, to co se náhodou vysaje vypadne zase ven

• , zakoupeno v KASA.cz

Průměrný výrobek

• , zakoupeno v Obchody24.cz

perfektní,vydrží dlouho vysávat,používá se snadno,jsem spokojená

• Dobře vysává
    • Zatím jsem na nic nepřišla, mám ho krátce.

• vysává jak má
    • koupil bych znovu
    • kvalitní materíály
    • hlučnost
    • průhledný

vysává skvěle vlasy v koupelně, drobky ze stolu, jediné mínus je větší hlučnost, a taky není moc hezké vidět co jste všechno vysáli. Ale vše se dá přežít. Koupil bych znovu, výborný pomocník, pořád při ruce v domácnosti.

• -Výborně vysává
    • - jsem s nim spokojena jelikož mám malé dítě které každou chvíli něco nadrobí,lo tak pořád vysáváme
    • Zklamalo mě jen to, že jsem si před 3 roky koupila tyčový vysavač, ze kterého tento šel vyndat, ale jelikož nelze už dobíjet, tak jsem si myslela, že tento typ tam půjde místo něho dát. Bohužel nešel. To jediné mě zklamalo. Nechce se mi ho vyhazovat, tak dam asi předělat baterii, která je dražší než koupení tohoto novho přístroje

Jsem spokojená

• , zakoupeno v OKAY.cz

• - výkon (tah)
    • - velice konstrukčně nepovedený stojánek v případě pověšení na zeď - měkký, kroutí se, hrozí prasknutí, nevhodné uchycení dvěma šrouby vodorovně těsně vedle sebe, ne zcela rovná a hlavně malá plocha dotyku se zdí - to se fakt nepovedlo
    • - ne zcela vhodný tvar nasávacího otvoru - lepší by byla širší štěrbina - prakticky stále máme nasazen štěrbinový adaptér
    • - průhledný kryt na smetí - není zrovna estetické na to koukat

- prioritou byl slušný tah a výdrž
    - ve srovnání s obdobnými výrobky asi stále patří mezi ty lepší

• , zakoupeno v OKAY.cz

• lehký,spolehlivě vysaje menší nečistoty
    • potřeba držet knoflík při vysávání, menší výkon než jsem čekala

Z nabídek výběru v prodejně mě zaujal nejvíce.
    Slabší výkon mě zklamal
    Produkt bych doporučila současně ale poukázala na vlastní zkušenost při jeho používání
    Viz předešlé
    Budu chtít více informací od prodejce, případně možnost předvést při provozu

• Od Bosche máme více věcí, proto jsem se rozhodl pro něj.
    • Může vysát vodu
    • Sací výkon je mizerný - pokud použijete úzkou hubici, lze vysávat např. mouku, ale drobky už stěží. Pokud redukci sundáte, sací výkon je tak malý, že se to sype zpátky na zem.

Tohle byl rozhodně špatný kup a nikomu bych tento výrobek nedoporučil. Před tím jsme měli ruční vysavač od Hooveru a ten sací výkon je naprosto nesrovnatelný.
    Pokud by jste jej plánovali používat například na vysávání zvířecích chlupů, tak na to zapomeňto rovnou - vysavač seč ve vteřině ucpe a nesaje.

• Robustní,není drahý.
    • Dobrý jen na malé drobky a prach,jinak nic nevysaje.

Není mi k ničemu,rozhodně nekupovat,stejně musím tahat velký vysavač.