Bosch BGB 45331

A
Třída účinnosti vysávání koberců
C
Vhodné pro alergiky

• QuattroPower Technology: Technologie vysokého výkonu od značky Bosch, která zajistí vynikající výsledky vysávání s nízkou spotřebou energie.
  • PowerProtect Systém: pro dlouhotrvající výkon vysávání, i když se sáček zaplní.

Sáčky na prach PowerProtect (samotěsnící) zajišťují vysoký výkon i při plnění sáčku.

Méně výměn sáčků, méně dalších nákladů.

K dosažení až o 60% většího sacího výkonu a nejlepších výsledků vysávání doporučujeme použít sáčky na prach PowerProtect.

Typ G ALL (BBZ41FGALL)

Třída C účinnosti vysávání koberců.

Energetická třída A

• Omyvatelný HEPA hygienický filtr: vhodný pro alergiky - žádné další náklady. Díky tomu dosahuje vysavač třídy A u prachových emisí.
  • označení výměnného sáčku: TYP G ALL

extra tichý díky SilenceSound systému s několikavrstvým tlumením hluku, tichý průtok vzduchu, motor redukující hluk a vibrace.

Hlučnost: 70 dB(A)

Velmi tichá přepínatelná hubice SilentClean Premium s kovovou deskou pro extra silný výkon vysávání. 2 dílné příslušenství: trysky na matrace a spáry teleskopická trubka ergonomické madlo

• filtrační sáček o objemu: 5 l
  • akční rádius: 10 m

automatické navíjení kabelu

Air flow systém: patentovaný systém opatření pro absolutní čistotu vzduchu elektronická regulace sací síly posuvným regulátorem ukazatel výměny filtračního sáčku odkládací a parkovací poloha 3 otočná kolečka hmotnost 4.9 kg (bez příslušenství)

Nejlepší výsledky vysávání u tvrdých podlah (Třída A dle energetického štítku - EU č. 665/2013

velmi tichý sací výkon

• Nízká hlučnost, vysává dobře, nízká spotřeba

S vysavačem jsem spokojen, splňuje co jsem od něj očekával

• , zakoupeno v K24.cz

• - vsesmerove vsechny kolecka jsou fajn

Vysavani je asi tichsi nez je bezne.
    Zaroven ale ale o chlup hlasitejsi nez u electroluxu. Electrolux jsem jiz nechteli pro nizkou kvalitu komponent a vsadil jsem radeji na osvedcenu znacku.

• Extrémně tichý
    • Výborný sací výkon a příkon jen 650W
    • Gumové kolečka otáčející se ve všech směrech
    • Hadice dlouhá tak akorát a nekroutí se
    • Akční rádis dostačující pro byt 74m2
    • Příslušenství dostačující
    • Přívodní kabel se sám od sebe přitahuje a nikde nepřekaží
    • Snad jen ochranný kryt zadních koleček se po čase ulomí. Na funkci to nemá ale vliv. Nám se to podařilo již po druhém vysávání při přejíždění přechodové lišty.

Výborný vysavač s vynikajícím sacím výkonem a nízkou spotřebou. Chtěl bych vyzvednout hlučnost, která je opravdu velmi nízká (při min. výkonu skoro ani nevíte, že je puštěný). Konečně můžeme vysávat, i když naše malé dítě spí. Vysavač splnil všechny naše požadavky, které jsme měli. Určítě bych vysavač doporučil. Konečně je tu vysavač i s malým příkonem, který má výborný sací výkon. Starý vysavač s příkonem 2000W jde pryč z domu. Už jen, aby vydržel :)

• - sací výkon
    • - tichost
    • - kolečka otáčející se všemi směry
    • - bytelný výrobek, vyrobeno v Německu
    • - vyfukování vzduchu vzhůru
    • - velký sáček
    • - nedostali jsme český návod, ale není potřeba

Dlouho a pečlivě jsme vybírali nový vysavač pro běžnou 3člen. vlasatou domácnost s malým dítětem - rozhodovali jsme se mezi Etou, Electroluxem a až v poslední chvíli jsme objevili tento Bosch. Máme především tvrdou podlahu, pouze dětský koberec, obé vysáváme na 1/2 výkon, téměř bezhlučný, lze vysávat a v sousedním pokoji spí dítě, je tichý i na plný výkon. Je dostatečně velký, pevný a stabilní, kolečka se otáčí všemi směry, nepřevrací se. Je opravdu bytelný, žádný čínský výrobek, tříletý syn si na něj sedl a odvezl uklidit, nemám obavu, že vysavač zničí. Lze skladovat stojící, ale lze i velmi dobře uschovat do menšího prostoru, hadice jde lehce stočit, není tuhá (na rozdíl od Electroluxu). Má dostatečně dlouhou výsuvnou tyč, manžel je vysoký a je spokojen. Vyfukuje vzduch vzhůru, tzn. nevíří ještě nevysátý prach. Kupovali jsme za cca 3,5 tisíce, což je super cena. Drobná negativa, o kterých jsme při koupi věděli: 1. mohl by být delší přívodní kabel; 2. špatně se navíjí šňůra, pokud není celá venku, resp. je třeba najít grif, manžel se ho dosud nenaučil; 3. nádstavec na topení je pro litinové radiátory krátký, používám starý z Ety.

• tichý,úsporný,výkonný
    • trochu větší než jednodušší typy kvůli odhlučnění

Je to nejlepší vysavač z těch, které jsme dosud měli.
    Ta snížená hlučnost je super.
    Se starším vysavačem už doma nikdo nechce pracovat.
    Určitě doporučuji.

• , zakoupeno v Alza.cz

• výkon vůči velikosti
    • chudší příslušenství

pokud je požadován vysoký výkon pak výborná volba

• , zakoupeno v K24.cz

• lehký, absolutně tichý, vysoký výkon i při nejnižším nastavení

• , zakoupeno v Extreme Digital Zrt.

• Velmi tichý,skvělý sací výkon na kobercích.

Výborná volba,včetně ceny.