Bosch BBHMOVE3N

velmi doporučuji
    je spolehlivý a velmi výkonný
    jsem velmi spokojená

• , zakoupeno v Kamenný obchod

• Lehký vysavač bez šňůry (odpadá přepojování do zásuvek po celém bytě), skladný, díky štíhlému tělu se vysaji prach i pod postelí. Mám krátkosrstého psa, chlupy vysaje bez problému, vysávám každý den kvůli půlročnímu synovi, který se batolí po zemi. Možnost přejít na ruční vysávání např. gauče, postelí atd. Oceňují bezsáčkový princip, velice snadná údržba, to by člověk neřekl, kolik bordelu (prachu, vlasů, chlupů, drobků atd.) doma má :D
    • Akorát nevím, kdyby se rozbila baterie na nabíjení vysavače, jak to vyřešit. Doufám, že se tak NESTANE :)
    • A jak už bylo psáno, chybí kontrolka úplného nabití, ale to není zas taková katastrofa.

Za mě velice dobrá koupě, zatím spokojenost (máme asi 14 dní), vysávám denně. Chce občas nezapomínat vysavač nabít, pokud ho nemáte v nabíječce pořád.

Typ vysavače
0.3 l
Napájení
akumulátorové

BOSCH BBHMOVE6N

Akumulátorový tyčový vysavač Bosch BBHMOVE6N nabízí neomezený pohyb nezávislý na zásuvkách. O maximální flexibilitu se stará pohyblivý kloub umístěný u nástavce vysavače, díky kterému se pohodlně dostanete pod nábytek a okolo něj.

Dále má vysavač ohebný kloub pod rukojetí, který slouží k jejímu sklopení a tím tělo vysavače zmenšit téměř o polovinu. Vysavač tak pohodlně uskladníte bez velkých nároků na prostor.

Součástí tyčového vysavače je integrovaná ruční jednotka, kterou lze snadno kdykoliv vyjmout a použít k úklidu nábytku či čalounění. Je lehká, má kompaktní tvar těla s ergonomicky tvarovanou rukojetí. Její součástí je prachová nádoba, do které jsou pomocí odstředivé síly separovány nečistoty.

Technický popis:

Tyčový aku vysavač

Doba chodu: až 36 min

Dva stupně výkonu

Samostatně stojící bez nutnosti umístění do držáku nebo dokovací stanice

Velmi skladný díky sklopnému madlu

Elektrický kartáč

• Nové baterie Ni-MH: ekologické, velmi výkonné
  • Doba nabíjení: 12 - 16 hodin

Omyvatelný filtr

• Hmotnost: 3.2 kg
  • Rozměry spotřebiče: 1130x255x200 mm

BOSCH BBHMOVE6N Akumulátorový tyčový vysavač Bosch BBHMOVE6N nabízí neomezený pohyb nezávislý na zásuvkách

2zákazníci nedoporučují produkt

potřebovala jsem ruční vysavač,jsem invalidní
    velmi doporučuji
    je spolehlivý a velmi výkonný
    jsem velmi spokojená

• snadná skladovatelnost (skládací madlo)
    • dva v jednom (ruční vysavač na tyčovém vysavači vždy po ruce)
    • design
    • bez pytlíkový (omyvatelná nádobka a filtr)
    • baterie po roce používání postupně zeslábla (tím pádem velmi špatný výkon vysávání)
    • není vhodný na koberce

Vhodný pro plovoucí podlahy, ale ne na koberce. Ruční vysavač super a vždy po ruce, díky umístění na tyčovém. Netaháte za sebou šňůru což je fajn, ale výdrž baterie poměrně rychle klesla, tudíž i výkon vysávání. Používala jsem vysavač rok 2x týdně v malém bytě. Kupovat novou baterii se nevyplatí - za to je skoro nový vysavač.

• , zakoupeno v EURONICS

skvělý výrobek za dobrou cenu

• jednoduchý

zatím jsem spokojená

• , zakoupeno v Elektro Oáza

• širší využití

snadné skladování
    jednoduché zacházení
    snadná údržba

• , zakoupeno v Kamenný obchod

Jednoduchý na ovládání, snad bude i spolehlivý.

• flexibilita

výborný

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Lehký, výkonný,mobilní, slušná kapacita baterie, účelně i esteticky dobře řešený
    • Chybí kontrola stavu nabití, případně automatické vypnutí kontrolky připojení k síti po dobití baterie

Relace mezi cenou a provedením
    Dobré řešení i potřebný výkon