Bissell 20522 Spin Wave

LED osvětlení
Dálkové ovládání na rukojeti
Automatické navíjení kabelu

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Stále připraven. Perfektní vytirani, bez šmouh, krásně naleštěná podlaha, nezanechává vodu. Super věc.

Nic.

• , zakoupeno v MALL.CZ

Super! Usnadnilo to nam zivot. Vyborne cisti, kabel je dostatecne dlouhy. Je treba dokoupit dalsi dve pary navelku aby byla moznost cisteni, oplachovani, suseni a lesteni zajednou, ale se to oceni protoze podlaha bude cistejsi nez kdykoliv predtim.

• tichý
    • nedostane se do rohů

Přes měsíc jsem vybírala pomocníka do domácnosti (RD s rozlehlými podlahovými plochami), a to mezi vysavači s vytíráním anebo mopem. Vzhledem k tomu, že máme doma psa a kočky + malé dítě a do toho centrální vysavač, který nerozprašuje alergeny do okolí, rozhodla jsem se pouze pro mop, i když je mi jasné že bych s vysavačem s vytíráním ušetřila čas, o který mi tak šlo..
    Podlahy jsou staré přes 15 let a nikdy mi nic neodpustily s klasickým mopem, vždy byly vidět šmouhy a naše dcerka měla ihned po vytření stejně špinavé ponožky s 2x měněnou vodou v kýblu.
    Teď s Bisselem nemusím tahat kýbl s vodou, vytírám stále čistou a na ponožkách vidím, že je podlaha opravdu čistá. Když je teda flek od psích slin, které někdy přehlédnu a rychle přejedu, mop je nevytře, musíte 5 - 10 sekund na místě "stát" aby byly skvrny odstraněny.. také se mop nedostane do rohů, ale to je proti jinak čisté podlaze maličkost a když si špatně vyluxujete, špínu nestahujete jako s klasickým mopem, ale rozhazujete jí s tím do okolí, což se mi ale stává málokdy, vše mám důkladně vyluxováno. Sice čas ve finále neušetřím, ale vzhledem k čisté podlaze bez šmouh jsem velice spokojená..

Typ vysavače

• Hlučnost (dB): 62
  • Mokré čištění: ANO
  • Objem prachového sáčku nebo nádoby (l): 0.83
  • Osvětlení na hubici: NE

Elektrický mop pro snadné, rychlé a účinné vytírání.

• Čistí dřevěné a dekorativní podlahy, které se vyžadují šetrný úklid.
  • Objem nádoby na vodu: 0.83 l
  • 2 rotující podložky
  • Dávkovač vody vpředu
  • Délka přívodního kabelu: 6.7 m
  • Hlasitost: 62 dB
  • Čistící plocha: 41 cm
  • Rotace: 240 rotací/minutu
  • Hmotnost: 4.31 kg
  • Součástí balení: 1x SpinWave, Multi-surface floor cleaning formula čisticí prostředek pro podlahy, Wood floor formula čisticí prostředek na dřevěné podlahy, 2x Scrubby mop návlek, 2x Soft mop návlek, manuál

Rozměry výrobku:

• Šířka (cm): 25.40
  • Hloubka (cm): 27.30
  • EAN: 0011120238532
  • Záruční doba: 24 měsíců

Elektrický rotační mop s rozprašovačem pro vytírání tvrdých podlah včetně citlivých dřevěných podlah.

Nic.

• tichý