Ariete 2791

Regulace sání
Vhodné pro alergiky
Pro domácnost se zvířaty

• , zakoupeno v KASA.cz

• krásný vysavač, udělal moc radosti...
    • trochu hlučný

S výrobkem jsme spokojeni, až na drobnou hlučnost.

• , zakoupeno v domacitechnika.cz

• výborný výkon
    • krátká přívodní šňůra (bylo uvedeno v popisu)
    • příslušenství by si zasloužil o mnoho lepší

Sháněla jsem menší vysavač hlavně na sedací soupravu, kvůli psím chlupům. Na toto je perfektní. S tělem, výkonem vysavače jsem spokojena. Zklamala mne hlavně podlahová hlavice. Umělé štětiny se ohýbají, pokud je zapomenete zasunout a necháte ležet hlavici na zemi při skladování. Její životnost asi bude krátká.

• Silný sací výkon, jednoduchá manipulace, hezký vzhled

• Druh filtru: HEPA 2 ks
  • Turbokartáč: nemá
  • Hubice na tvrdé podlahy: NE
  • Měkká zadní kolečka: ANO
  • Příslušenství vysavače: hubice na čalounění; kartáčová hubice; podlahová/kobercová hubice; štěrbinová hubice
  • Délka kabelu (m): 5
  • Provedení trubice: kovová teleskopická
  • Zdroj energie: síťový 230V

Přívodní kabel:

• , zakoupeno v KASA.cz

• krásný vysavač, udělal moc radosti...
    • trochu hlučný

S výrobkem jsme spokojeni, až na drobnou hlučnost.

• , zakoupeno v domacitechnika.cz

• výborný výkon
    • krátká přívodní šňůra (bylo uvedeno v popisu)
    • příslušenství by si zasloužil o mnoho lepší

• Silný sací výkon, jednoduchá manipulace, hezký vzhled

Určitě doporučuji!

• , zakoupeno v ok1.cz

• byl levný
    • praní hepa filtru
    • časté vysypávání nádoby
    • časté praní hepa filtru

Chtěla jsem zkusit vysavač bez sáčků. Je fajn vidět, co všechno doma máte. Akorát to musíte často vysypávat, sací síla se brzy sníží. Vysypávám ho tak každé třetí vysávání.

• , zakoupeno v ePROTON.cz

dobre

• Dobrá cena
    • Vysoký výkon
    • Perfektní odfiltrování - téměr nulové výření prachu
    • designové provedení
    • Větší hlučnost při použití plného výkonu

Vysavač má kvalitní pogumované kolečka, je poměrně skladný a není náročný na údržbu, jelikož filtry jsou omyvatelné a vysavač je bezsáčkový.