Rowenta RH8871WO

Modrá
Provedení
bezsáčkové

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Po ročním používání musím uznat, že to byla dobrá koupě. Nejdřív jsem si myslel že to budou vyhozené peníze,ale opravdu vysává perfektně. Manželka používá vysavač každý den na běžný úklid v domácnosti, máme malé dítě takže drobky jsou na denním pořádku. Velký vysavač vytahujem pouze na velký úklid. Baterie vydrží opravdu dlouho. Perfektní je led osvětlení, je vidět každé smítko. Je pravda že máme pouze tvrdé podlahy, koberec jenom pod jídelním stolem,ale i ten vysaje dobře.
    • Možná jen ta barva,ale už jsme si zvykli.

Do domácnosti nutná věc....

• bez šňůry
    • rychlý pomocník při vysávání každodenních drobků apod.
    • výdrž baterie
    • dobrá manipulace
    • rychlé vyprázdnění vysátých drobků apod.
    • stojí sám
    • svítí na podlahu
    • nezajede pod nízký nábytek

Vysáváme jen tvrdé plochy, ale pěkně vysaje i běhounek v chodbě.
    Největší výhoda je, že za sebou netahám šňůru a je kdykoliv po ruce.
    Svítí na podlahu, takže všechny nečistoty jsou pěkně vidět.
    Manipulace je s ním snadná, ale doporučila bych ho spíš do přízemních domků, je těžší

• , zakoupeno v presto-elektro.cz

• nádoba na odpad jednoduše vyprázdnitelná a omyvatelná
    • osvětlení hlavice při vysávání
    • i na minimální výkon saje velmi dobře
    • trochu obtížněji se vyjímá kartáč, když je potřeba vyčistit
    • není 2 v 1 (s integrovaným ručním)
    • na koberce není extra vhodný, ale také se dá, chce to trochu cviku

Tento vysavač byla trefa do černého - jsem opravdu spokojena! Koupila jsem jej po srovnání s jinými dražšími produkty a na základě recenzí a musím říci, že je to zatím nejlepší podlahový vysavač, s kterým jsem se setkala. Při napájení sice blikají modré led kontrolky, ale stejně myslím, že většina lidí nespí v místnosti, kde se nabíjí, takže to je vážně drobnost. Velmi dobře saje i na minimální, popřípadě na střední výkon - turbo jsem zatím nemusela použít, není extra hlučný, jen při tom turbu již celkem ano. Velmi dobře zajíždí i pod nábytek, sice jen zčásti, ale lepší než jiné vysavače se standardně tvarovanou hlavicí. Určitě ho doporučuji na použití na podlahy, koberce vyluxuje, ale dá to práci, vysávám s ním jen dva menší kusové koberce a to se dá. Nádoba na odpad je celkem velká, jen vyndavání kartáče by mohlo být vyřešeno stejně dobře jako zbytek. Za tuto cenu je to skutečně velmi dobrá koupě, rozhodně doporučuji těm, co mají rádi doma čisto a mají větší byt nebo dům a nesnáší tahat šňůru a klasický vysavač např. po schodech.

3.8 kg
Hlučnost
82 dB
Barva
Modrá
Provedení
bezsáčkové

Nejúčinnější tyčový bezsáčkový vysavač díky cyklonové technologii

Stejná účinnost vysávání jako klasický vysavač

Delta vision: LED diody osvěcují vysávanou plochu

Nové lithiové akumulátory s dlouhou životností

Krátký čas nabíjení 6 hodin

Až 2x delší životnost oproti NiMh akumulátorům

Indikátor výdrže baterie

LED diody po obou stranách sací hlavice

Vysoce účinná ultra tenká sací hubice Delta – ještě lepší vysávání v těžko přístupných místech

Extrémně výkonný rotační kartáč až 6200 ot./min.

Jednoduchá údržba:

Vyjímatelný turbokartáč

Snadné vyprazdňování nádoby na prach

Krátký čas nabíjení – 6 h, kontrolka nabíjení 3 rychlosti (min / medium / turbo) – optimální průtok vzduchu podle typu povrchu (choulostivé, tvrdé podlahy, koberce)

Výdrž akumulátorů až 55 min, (r1:55/ r2:35/r3:30 min)

Typ akumulátorů LiOn, 25,2 V

Vysoce efektivní systém Air Force cyclonic s rychlostí průtoku vzduchu až 120 km/h zaručující dlouhodobý výkon na vysoké úrovni

Bez kabelu, bez sáčku

Kapacita zásobníku 0,5 l

Pěnový filtr

Parkovací pozice - samostojící

Hmotnost: 3,41 kg, při manipulaci: 1,01 kg

Nejvyšší účinnost vysávání v porovnání s konkurenty – výsledky interního měření za dodržení standardů EU *Porovnáno s RO59xx. Výsledky účinnosti vysávání nečistot byly měřeny na tvrdých rovných podlahách, provedeno nezávislou laboratoří.

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Možná jen ta barva,ale už jsme si zvykli.

Do domácnosti nutná věc....

• bez šňůry
    • rychlý pomocník při vysávání každodenních drobků apod.
    • výdrž baterie
    • dobrá manipulace
    • rychlé vyprázdnění vysátých drobků apod.
    • stojí sám
    • svítí na podlahu
    • nezajede pod nízký nábytek

Vysáváme jen tvrdé plochy, ale pěkně vysaje i běhounek v chodbě.
    Největší výhoda je, že za sebou netahám šňůru a je kdykoliv po ruce.
    Svítí na podlahu, takže všechny nečistoty jsou pěkně vidět.

• vysoký výkon
    • dobrá ergonomie a ovládání
    • dobře se čistí
    • vyrobeno z kvalitních plastů
    • poměr cena / výkon v rovnováze
    • nevhodný na koberce s delším vlasem

Hodnotím po roce zkušeností. Na hladkých podlahách výborný, oceňuji vysávání rohů, na smyčkovém koberci bez problémů, vyžaduje však pomalejší pohyb po ploše. S kobercem s dlouhým vlasem si neporadí. Výborně zvládá kočkolit i jemné kočičí chlupy. Je trošku těžší, čištění kartáče zabere čas, ale ve srovnání s vynikajícím Vampyrem od AEG (používám dodnes), určitě obstojí. Doporučuji.

• , zakoupeno v presto-elektro.cz

• nádoba na odpad jednoduše vyprázdnitelná a omyvatelná
    • osvětlení hlavice při vysávání
    • i na minimální výkon saje velmi dobře
    • trochu obtížněji se vyjímá kartáč, když je potřeba vyčistit
    • není 2 v 1 (s integrovaným ručním)
    • na koberce není extra vhodný, ale také se dá, chce to trochu cviku

• , zakoupeno v Elektrochram

Vysavač má velkou sílu. Obvykle používáme střední výkon. Hlavice je nízká, dobře se dostane pod nábytek. Asi díky Delta provedení. Je poněkud hlučný. Výdrž vynikající.
    Nabíjení je vyřešeno nabíječkou podobnou té co měla Nokia 5110. Nemusíme používat nějakou základnu která zabírá místo a chytá prach.

• , zakoupeno v Firka.cz

• dobře vysává
    • rychlé nabití
    • vydrží cca 45m.
    • těžší
    • mírně víří prach , ale nemám srovnání s jiným vysavačem

• , zakoupeno v KupToTu.cz

• bezdrátový
    • rychle se nabíjející
    • velký výkon
    • snadné ovládání
    • zatím nic

tento vysavač o mnoho předčí i bezdrátové vysavače ve vyšší cenové relaci

• , zakoupeno v Andrea Shop

• Snadno se ovládá.Rychle se nabíjí.Má velkou výdrž.

Myší rychlosti á tři rychlosti vysávání. Při nejnižší rychlosti je velmi tichý.S vyší rychlosti je hluk standartní.
    Vysávám koberce které nemají vlas.
    Doporučuji vysavač.Jsem s ním velice spokojen.

• , zakoupeno v EuroKing

• Na základě recenzí.

Zatím jsem s vysavačem spokojen.Uvidím jak dloho vydrží
    baterie.Vysávame koberce hladké,bez chlupů.Vysavač doporučuji.

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Dostal jsem vše tak, jak jsem si objednal.

Měl jsem starší typ a byl jsem spokojen, nový je zase o generaci modernější a výkonější.