Rowenta RH8771

• - velký výkon
    • - snadné vyprazdňování nádoby

Je vždy po ruce, vysávání bez šňůy je skvělé

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Je skvělý, výkonný, skladný, vždy po ruce.

Měla jsem podobný typ jiného výrobce, po roce odešel, bylo nutno koupit nový.
    Četla jsem recenze na internetu, volba padla na tento vysavač. naprostá spokojenost, výkonný, dobře manipulovatelný a ovladatelný, skladný.
    Doporučuji, vysaje jakýkoliv povrch.

Typ vysavače
Turbokartáč
Hubice na tvrdé podlahy
Parketová hubice

Tyčový akumulátorový vysavač Rowenta RH 877101

.AIR FORCE cyclonic technology" s unikátním dvojím systémem: oddělení nečistot od vzduchu a udržení sací síly na velmi vysoké úrovni

Sací hlavice Delta Force s velmi rychlými elektronickými kartáči aktivovanými funkcí booster pro efektivní čištění koberců a předložek

Napětí: 24 V

Proud vzduchu: 16l/s

Objem zásobníku: 0,5 l

Výdrž až 50 minut (40 minut s funkcí booster)

Bezdrátový: nepotřebuje připojení k síti

Bezsáčkový: vyjímatelný zásobník na nečistoty

Pohodlný: ergonomické držadlo s měkkým povrchem

Stojící samostatně nebo v nabíječce

XL násada - není třeba se ohýbat při vysávání v těžko dostupných místech

Hmotnost: 3,28 kg

• - velký výkon
    • - snadné vyprazdňování nádoby

Je vždy po ruce, vysávání bez šňůy je skvělé

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Je skvělý, výkonný, skladný, vždy po ruce.

Měla jsem podobný typ jiného výrobce, po roce odešel, bylo nutno koupit nový.
    Doporučuji, vysaje jakýkoliv povrch.

• , zakoupeno v EURONICS

• Ihned po ruce

Splňuje to, co jsem od něj očekával

• , zakoupeno v CentrumObchodu.cz

• Výborný výkon.
    • Trošku těžší.

Doporučuji.

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Už máme druhý a jsme spokojeni( do druhého patra domlu)
    • Ten první ještě funguje

Spokojjen

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• velice dobře vysává
    • dlouho vydrží nabitá baterie
    • je těžký o proti jiným tyčovým vysavačům

Tento vysavač doporučuji těm, kdo chce mít perfektně vysáto. Je těžký, ale dá se zvyknout, pokud vysáváte denně. Bez tohoto pomocníka si nedovedu představit každodenní úklid.

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• vysoky vykon, vysoka vydrz baterie, velmi dobra cena
    • vyssi vaha

Pouzivame jako jediny vysavac v domacnosti.
    I pres to ze nam predchozi Rowenta doslouzila (dosla baterie) zase jsme koupili tu samou. Vyrobek se srovnatelnym vykonem za takovou cenu na trhu neni.

• Dobry výkon
    • Vždy po ruce
    • cena neodpovida kvalitě
    • Sací hlavice 2 x na reklamaci , vypadavaji kolečka

Již jsem psala spokojenou recenzi , ale po roce a pul od koupi vysavače už nejsem tak nadšená .
    2 x se rozpadlá kolečka a navic baterie vydrží už jen 10 minut :( .
    Vysavač je momentálně podruhé v reklamaci se stejnou zavadou. Poprve vymenili novou hlavici a zase to samé . Škoda , že na tom líp nezapracovali za ty peníze a neni vic kvalitnejsi ten spodek jnk by to byl velmi dobry vysavač .

• , zakoupeno v KupToTu.cz

• skvělý pomocník při ruce.Trochu těžší,ale jde to.Jsem moc spokojená.

Jsem velmi spokojená,vysavač opravdu krásně saje a není tak hlučný.Spokojenost 100%.