Philips FC 8291/02

• omyvatelný sáček
    • nástavec na koberec/lino
    • cena/výkon
    • prozatím nic

Tento vysavač jsem koupil kvůli nízké ceně a omyvatelnému sáčku přímo v základní výbavě. Mohu jen doporučit. Vysavač má regulaci výkonu. Když jsem jej dal naplno tak mi nadzvedával koberec. Pro běžné použití bude nejspíš stačit poloviční výkon.

4 kg
Provedení
sáčkové
Vhodné pro alergiky
Pro domácnost se zvířaty

Philips FC8291/02 - Uvnitř výkonný a zvenku kompaktní. Nastavitelný výkon k dispozici, aniž by zabíral místo. Nový vysavač Philips CompactGo vám usnadní uklízení. Je výkonný, snadno se přenáší, dobře se ovládá i ukládá. Můžete si snáze vychutnat lepší výsledky.

Nízká hmotnost a kompaktnost vám dávají volnost pohybu

Vysavač je možné při úklidu snadno přenášet a přesunovat díky nízké hmotnosti a malé velikosti.

Přístroj malé velikosti kvůli kompaktnímu ukládání

Díky malé velikosti je možné přístroj snadno skladovat a ušetřit cenný prostor.

Hubice na tvrdé podlahy

Ideální pro úklid tvrdých povrchů, snadno sbírá chlupy a nečistoty.

Malá hubice a štěrbinový nástavec

Malá hubice a štěrbinový nástavec pomáhají při úklidu nábytku a choulostivých povrchů.

Příkon 1400 W

Různá nastavení výkonu

Proměnlivé nastavení výkonu umožňuje vybrat sílu sání podle typu vysávaného povrchu.

Omyvatelný prachový sáček

• omyvatelný sáček
    • nástavec na koberec/lino
    • cena/výkon
    • prozatím nic

• Malý lehky vysavač s dostačujicim vykonem!

PO 5 letech se mi rozbyl drahy vysavač bosch - nahradila jsem ho vysavačem SENCOR---katastrofa..nevydržel ani pulrok :-/ nyní jsem zkusila tento lux a za cenu 4x nižší než byl bosch mám teměř stejně kvalitní lux.

• Dostatečný sací výkon, "mini" rozměry, značka, CENA.
    • Možná malá kapacita sáčku, je ale trvalý, pratelný a kvalitní, takže to až zas takové mínus není.

Za malý peníz opravdu dobrý vysavač do menších bytů, se značkou Philips jsme velmi spokojeni a nakupujeme všechny spotřebiče této značky ( TV, DVD, odšťavňovač, mixér, předchozí vysavač..... ) a jsme vždy spokojeni co do kvality, použitelnosti a výdrže spotřebičů této značky.
    Vysavač je velmi malý, až nás po rozbalení šokovalo zda TO bude vysávat, ovšem Philips opět nezklamal v kompaktním rozměru opravdu dobrý a dostačující výkon. Skvěle vysává koberce, lino i parkety, není moc hlučný, prostě opět nejsme zklamaní, že jsme zvolili výrobek této značky.
    Máme byt 3+1 65m2 a vysavač nám naprosto vyhovuje.