Electrolux ZUCANIMAL

Vhodné pro alergiky
Pro domácnost se zvířaty

• , zakoupeno v ELECTRO

• dobře vysává a je celkem tichý
    • obtížná manipulace při nošení během luxování (po schodech), nedá se vyčistit, aniž by se nerozsypala část smetí horním (sacím) otvorem.

špatně přenosný během luxování a je krátká šňůra. Jinak vysává suprově a je celkem tichý.

• v dané kategorii výborný

• - přiměřený sací výkon
    • - dobré zpracování
    • poněkud objemnější

Vysavač splnil očekávání, vysává dobře i bez sáčků.

Hlučnost
Provedení
bezsáčkové
Vhodné pro alergiky
Pro domácnost se zvířaty

Perfektní bezsáčkový vysavač ZUCANIMAL od značky Electrolux s příkonem 1400 W.Podlahový vysavač ZUCANIMAL sice nemá prachový sáček, ale má nádobu o objemu 1,8 l, kde se nečistory shlukují.Výstupní filtr vysavače ZUCANIMAL je HEPA H13.

Technické parametry:

Typ vysavače klasický

Sáčkový ne

Turbokartáč vzduchový

Extra hubice na tvrdé podlahy ano

Hubice na čalounění ano

Výstupní filtr HEPA H13

Omyvatelný výstupní filtr ano

Indikátor zanesení filtru ne

Regulace sání ano

Dálkové ovládání na rukojeti ne

Funkce soft start ano

Barva žlutá

Hmotnost 7 kg

Příkon 1400 W

Energetická třída E

• Saje tak, až zdvihá koberec
    • Reklamační oddělení v Praze

Po roce a půl vysavač přestal táhnout.Zaslan na reklamaci,kde byla vypsaná vada staré filtry.Koupena sada nových bez zlepšení.Nakonec jsem našel trik,propláchnout hadici vodou.Dostala se tam zátka a prachem se to ucpalo.Jinak vysavač je výborný a jsem rád, že jsme jej koupili před blbým nařízením EU o omezení spotřeby.

• , zakoupeno v ELECTRO

• dobře vysává a je celkem tichý

• tento vysavač mám od jara a neměnila bych, mám dlouhosrstou čivavu a bez tohoto pomocníka by byl asi úklid chlupů trochu těžší, má perfektní tah a vyčistí dokonale podlahu i koberce od chlupů mého miláčka,

za tu cenu co se vysavač prodává, tak si myslím, že nemá konkurenci, spíše naopak předčí k dražší vysavače

• Výkon
    • Blbuvzdornost
    • Ovladatelnost
    • Nízká hmotnost
    • Nizká hlučnost

Naprostá spokojenost. Máme doma dlouhosrstou kočku a koberce všude, pří množství bordelu, co se po každém úklidu z kontejneru vysype, se fakt divím kde se to vzalo. Není na první pohled levný, ale po zkusenosti s ním, by klidně mohl stati i o 2000kč víc a stejně by za to stál! Chtěl sem Dyson, ale po zkusenosti s tímto, by to byli vyhozené peníze navíc.

• v dané kategorii výborný

• - přiměřený sací výkon
    • - dobré zpracování
    • poněkud objemnější

Vysavač splnil očekávání, vysává dobře i bez sáčků.

• vysavač je opravdu perfektní a snese srovnání s daleko dražšími výrobky, vysává opravdu dobře prach i chlupy mého mazlíčka, dlouhosrsté čivavy
    • nevím o žádné nevýhodě

rozhodovala jsem se mezi několika vysavači, které byly i dražší a nakonec po konzultaci s odborníkem jsem se rozhodla koupit tento výrobek a jsem nadšená, jaké má sání a po úklidu je opravdu vše čisté, bez prachu i chlupů, vysávání pro mne byla nutnost, ale ted mě práce s ním baví, dobře se obsluhuje a líbí se mi, že na rozdíl od některých vysavačů nemá jen některé specifikace na úklid bytu, ale jde s ním prakticky uklidit velmi dobře celý byt, jak koberce i tvrdé podlahy včetně čalouněného nábytku i závěsů, byla to pro mne dobrá koupě a určitě bych ho za jiný nevyměnila, manipulace je s ním velice lehká a jednoduchá