Electrolux ZTF 7610 EL

• jednoduché vyčištění
    • parkování i na stojato
    • lehký a vzhledově hezký
    • zatím po pár vysáváních jsem nepřišel na nic

Vybral jsem si tento Electrolux kvůli dobré zkušenosti s touto značkou a na základě recenzí. Zatím nezklamal, hlučnost je přijatelná, vysavač je lehce přenositelný. Dlouhá přívodní šnůra. Vysává kvalitně. Mě osobně nevadí ani pravidelné čištění vysavače. Oceňuji náhradní HEPA filtr.

• , zakoupeno v EURONICS

Třída účinnosti vysávání koberců
D
Vhodné pro alergiky
Pro domácnost se zvířaty

Nejmenší člen rodiny bezsáčkových vysavačů ZTF7610EL, od značky Electrolux.I přes svou nepochybnou roztomilost je vysavač ZTF7610EL velmi výkonný a jeho maximální příkon je 1550 W.Bílo-stříbrné provedení a kovová eleskopická tyč dělají z vysavače ZTF7610EL vzhledově atraktivní kousek.

Technické parametry:

• síla
    • spotřeba

• Snadná obsluha
    • Menší objem nadoby

Doporučuji na menší byty.

• - malý a skladný
    • - malý výkon
    • - krátká šňůra
    • - vnitřní konstrukční vada, neuznaná reklamace = vyhozené peníze

! Nenakupovat u firmy Exasoft !

• Žádné PRO toho výrobku neexistují. Tato recenze je jen pokračování mého předchozího příspěvku. Tento šmejdský vysavač od firmy Electrolux fungoval jen jeden měsíc. Vysavač měl po každém vysávání vyčištěnou nádobku na smetí. Vysávání ve dvoučlené domácnosti + malý pes.
    • Důvod naší reklamace byl zámítnut podle reklamačního protokolu od Servisu LAVAMAX,s.r.o. Budějovická 3, Praha 4, 14000 z důvodu, že neumíme nasadit filtr do sběrné nádoby. Chtěl bych upozornit tento servis, že vysavač, před tím, než byl odeslán do firmy Exasoft, měl vyčištěnou nádobku, tudíž filtr nebyl nasazen, jen do této nádobky vložen, vysavač zabalen a poslán k Vám, to neznamená, že jsme ho tak používali!!! DĚLÁTE Z LIDÍ JEN BLBCE, JSTE NORMÁLNÍ PODVODNÍCI!!!!

Tímto chci upozornit všechny budoucí zákazníky firmy Exasoft, ať zde v žádném případě nenakupují, protože pokud se Vám ne vaší vinou věc pokazí v záruční době, budete maximálně nazváni hlupáky, kteří neumí nasadit filtr do vysavače od jejich smluvního servisu LAVAMAX,s.r.o. Budějovická 3, Praha 4, 14000 a paní ze servisního oddělení firmy Exasoft Vám tuto skutečnost bude pouze papouškovat podle reklamačního protokolu. Nikdo se s Vámi o reklamaci nebude bavit, jen vysavač příjmou, aby Vám ho po měsíci (splnění zákonné lhuty pro reklamaci) bez předchozího upozornění zaslali zpět na Vaši adresu.Takhle to udělají 3x a pak Vám řeknou, ať si uděláte soudní posudek! Tuto firmu a tento výrobek tedy nedoporučuji, jak výrobky od firmy Electrolux, tak nakupování v obchodě Exasoft, která má smluvní servis LAVAMAX,s.r.o. Budějovická 3, Praha 4, 14000. Ještě vzkaz pro tento ignoratnský servis, UDĚLEJTE SI TĚCH FOTEK TŘEBA TISÍC!!

• nemusím kupovat sáčky
    • krátká šňůra

vysavač vyhovuje mým požadavkům na vysávání

• Lehký relativně tichý vysavač
    • Skladný
    • Pozitivní reakce u tohoto výrobku mi přijdou jako skrytá reklama
    • Na můj vkus kratší přívodní šňůra
    • Malý zásobník na nečistoty, nutnost vyčistit po každém vysávání
    • Přímo chabé sací schopnosti při vysávání z koberce

Nedoporučuji

• Velikost, váha.
    • Vydržel fungovat jen jeden měsíc ve dvoučlenné domácnosti s jedním psem (malé plemeno, krátkosrsté).
    • Přímo otřesné jednání servisu ExaSoft, reklamace po běžném jedno měsíčním užívání zamítnuta s tvrzením, že nejsme schopni správně nasadit filtr do vysvače, což mi příjde jako ta nejubožejští výmluva na světě. Ono je totiž opravdu strašně složité nasadit filtr (pro méně chápavé myšleno ironicky). Jednání pracovníků reklamačního oddělení bylo více než nevhodné. Servisní technik radši nezdvihl ani telefon aby se vyjádřil k problému, nejspíš dobře věděl, proč telefon nebrat. Při rozhovoru s pracovníkem reklamačního oddělení paní pouze papouškovala rozhodnutí technika.
    • Zbytečně vyhozené peníze za nefunkční krám.
    • Tento vysavač rozhodně nedoporučuji, nedoporučuji ani tento obchod!
    • Pokud vysavač neslouží k vysávání, tak potom k čemu?
    • Vhodné maximálně na krátkodobé vysávání na tvrdém povrchu.
    • Z koberečku vysává ale jen s větším usilím.
    • Bylo nám navrhuta oprava v hodnotě 2200 CZK tož u vysavače za 1800 CZK nedává smysl!
    • Je to zlodějina, vyhněte se mu velkým obloukem.

Rozhodně nedoporučuji.
    Je to šmejd.
    Za hodně peněz málo muziky.

• , zakoupeno v OKAY.cz

• malý, lehký, velmi výkonný, HEPA filtr