Electrolux ZSPGREEN

Provedení
sáčkové

• , zakoupeno v MALL.CZ

• tichý chod, dobrý výkon
    • kolečka jsou tak subtilní, že nepřekonají překážku ve formě šňůry, naštěstí na hadici pasuje malý nástavec na koberce od starého vysavače, protože tady chybí (k dispozici je jen velký nástavec a to se psími chlupy a kusovým kobercem není zcela praktické)
  • , zakoupeno v ElektroVoráček.cz

• dobrá manipulace po podlaze, malé kolečka
    • Parádní pro vysávání podlah a tvrdých ploch
    • design
    • nenarazil jsem

Vysavač doporučuji, jsem s ním nadmíru spokojen a doporučil jsem k zakoupení i svému okolí a po zakoupení byli taky nadšeni. Koupí určitě neprohloupíte, jsou to dobře vynaložené peníze. Kvalita.

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• poměrně tichý chod, dobré savé schopnosti
    • při umístění hadice do parkovací pozice vyčnívá hadice hodně do prostoru a vysavač pak zabírá hodně místa

6.36 kg
suché
Provedení
sáčkové

ZSPGREEN

Sáčkový vysavač SilentPerformer v černé barvě má příkon 700W, regulátor příkonu a omyvatelný hygienický filtr. Výborně se s ním vysává díky teleskopickým trubkám, akční rádius má 12m. Objem prachového sáčku je 3.5l, doporučený sáček S-bag classic long performance. Příslušenství 3v1 (kartáček, štěrbinovka, hubice na čalounění).

Systém Silence Pro™ pro tišší vysávání

Vysávejte bezhlučně. Vysavač SilentPerformer™ byl vytvořen s důrazem na tichý provoz. Motor optimalizovaný pro bezhlučný provoz ve spojení s konstrukcí nádobky na prach a novou tichou hubicí DustPro™ zajišťují tišší vysávání – aniž by byl nepříznivě ovlivněn výkon.

Technologie 360° Motion™ pro snadný dosah kolem rohů

Všechny ty malé předměty, které doma přechováváme, nám přinášejí pocit pohodlí, ale zároveň nám velmi znesnadňují udržování čistoty. Právě proto je vysavač SilentPerformer™ vybaven malými kolečky, které jsou ideální pro vysávání kolem předmětů a díky kterým snadno dosáhnete i do jinak obtížně přístupných prostor.

Technické údaje

DesignTrubice Teleskopická, nerez, InterlockHubice DustPro™ SilentTechnologie SáčkovýTurbo kartáč na koberce -Ostatní přísl. ŽádnéNavíječ kabelu AnoDélka kabelu (m) 9Elektrický rotační kartáč -Velikost prachového sáčku (l) 3,5Počet dodávaných sáčků 1+0Filtr motoru Základní motorový filtrTyp filtru Omyvatelný Hygiene Filter 12Akční rádius (m) 12Hlučnost dB(A) 72

EnergieTřída energetické účinnosti ATřída účinnosti vysávání pro koberce BTřída účinnosti vysávání pro tvrdé podlahy ATřída emisí prachu z vysavače AHmotnost 4.47Nom. příkon (W) 650Max. příkon (W) 700

Rozměry a instalaceVýška (mm) 238Šířka (mm) 293Hloubka (mm) 441Čistá hmotnost (kg) 6.36

Vysavač se v dTestu umístil se známkou dobře a 66%.

Dokumenty

• poměrně tichý chod, dobré savé schopnosti
  • , zakoupeno v ELEKTROCB.CZ

• -dobrá cena
    • -dobré ohodnocení dle d-Testu
    • -délka kabelu (operační dosah cca 12m)
    • -sací výkon více než dostatečný
    • -malé rozměry vysavače
    • -různé druhy sáčků (ekonomický papírový,až po speciální pro alergiky)
    • -možná chybí madlo pro horizontální držení
    • (zvyk ze starého vysavače)
    • -dle názvu Silent Performer jsem očekával nižší hlučnost,ale výkon mám nastaven stále na dostatečných cca 50% tzn. zde je to OK.

-mám ho krátce,zatím spokojenost.
    -pokud vydrží a nebudou předražené náhradní díly bude to OK.
    -80% hodnocení jen z důvodu že je stále co vylepšovat a aby výrobce neusnul na vavřínech :-)

• perfektní vše

velmi výkonný produkt, trhá mi i parkety pod kobercem :)

• , zakoupeno v SlevyElektro.cz

naprostá spokojenost

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Silný a kvalitní značkový výrobek se zajištěným servisem. Značka Electrolux opět nezklamala.

Vybral jsem si Electrolux jako ten původní, který nám sloužil dlouho a byl na něj zajištěn servis. Za cca 10 let s jednou poruchou. Toto je velmi kvalitní vysavač. Byl hodnocen i v D-Testu mezi nejlepšími, což mohu nyní po zkušenosti s ním potvrdit. Cenově bych řekl střední přijatelná třída.