Electrolux ZB 6106

bezsáčkové

• , zakoupeno v Electro World

Zatím máme vysavač krátkou dobu a vyhovuje nám k tomu, k čemu jsme ho zakoupili

• , zakoupeno v EURONICS

• Jsem naprosto spokojená.

Jsem spokojená, splnil má očekávání.

• Vždy po ruce.
    • Vysáté smetí se dostává mezi filtry, není dostatečně upevněný.
    • Dle popisu na Heuréce, má svítit modrá kontrolka při vybití vysavače,ale bohužel tam žádná není, nepravdivý popis.

Za tu cenu,jsem očekávala mnohem více.

Typ vysavače
Vysávání
suché
Provedení
bezsáčkové

Bezsáčkový ruční vysavač ELECTROLUX ZB6106 Rapido nové generace. Bezsáčkový ruční vysavač Electrolux ZB 6106 Rapido nové generace v červeném provedení. Vysavač je určen pouze pro suché vysávání. Ruční vysavač Electrolux ZB6106 disponuje cyklónovou jednotkou. Obsahuje akumulátory Li-Ion 7,2 V. Vysavač Electrolux ZB6106 lze nastavit na 2 rychlosti. Nádobka na nečistoty obsahuje 0,5 litrů objemu. Velkou výhodou je LED diodová kontrola stavu dobíjení a vybití. Součástí balení je dobíjecí stojánek, který lze namontovat i na stěnu. Mezi prvky příslušenství ručního vysavače Electrolux ZB6106 lze zařadit štěrbinovku a kartáček.

Bezsáčkový ruční vysavač ELECTROLUX ZB6106 Rapido nové generace.

Rapido nové generace

Bezsáčkový ruční vysavač

Suché vysávání

Cyklónová jednotka

Akumulátory Li-Ion: 7,2 V

Dvě rychlosti

Nádoba na nečistoty: objem 0,5 l

LED diodová kontrola stavu dobíjení a vybití

Dobíjecí stojánek s možností montáže na stěnu

Integrované příslušenství:

Štěrbinovka

Kartáček

Barva: červená

• - vysoký výkon
    • - široká vytahovací hubice
    • - trvalé zapnutí a dvě rychlosti
    • - skvělý design a zpracování
    • - kvalitní baterie a rychlé nabíjení
    • - dvoustupňový pratelný filtr
    • - snad jen cena, ale pro její hodnocení bych si vypůjčil slogan
    • " já za to stojím"

Podle mě se jedná o nejlepší ruční vysavač na trhu a to,
    že je určen jen pro suché vysávání považuji za výhodu,
    která umožňuje snadné čištění filtrů ( vysávání vody ručním vysavačem považuji za totální pitomost, na to jsou průmyslové
    vysavače).
    Ještě bych chtěl vyvrátit některé nevýhody uváděné v recenzích např.:
    - vysáté smetí se dostává mezi filtry-no to je samozřejmě
    normální při dvoustupňové filtraci !!!
    - hubice na čalounění vypadává z podstavce- asi se jedná o
    recenzi na jiný vysavač protože prodloužená hubice je
    integrovaná ve vysavači a vytahovací, pokud by se jednalo
    o nasazovací kartáč tak ten se do stojanu perfektně
    zacvakne.
    - nejasnosti kolem kontrolky nabíjení bych jednoduše
    shrnul takto: když se vysavač nabíjí tak oranžová kontrolka
    svítí trvale, když se vysavač nabije tak kontrolka zhasne,
    případně chvílemi problikne.
    Jakákoliv indikace vybití je pitomost, protože při vybití se
    vysavač zastaví. Jinak je kreslený návod vzhledem k
    jednoduchosti zařízení vyhovující a navíc u nadnárodních
    firem běžný.

• , zakoupeno v Electro World

Zatím máme vysavač krátkou dobu a vyhovuje nám k tomu, k čemu jsme ho zakoupili

• , zakoupeno v EURONICS

• Jsem naprosto spokojená.

Jsem spokojená, splnil má očekávání.

• Vždy po ruce.
    • Vysáté smetí se dostává mezi filtry, není dostatečně upevněný.

Za tu cenu,jsem očekávala mnohem více.

• , zakoupeno v Kamenný obchod

• zatím spokojenost, hlavně český výrobek a servis v dosahu
    • typ akumulátoru Li-ion - použitý jen na tomto aku vysavači
    • nabíjí se pouze 4 hodiny !!!
    • vynikající cena
    • lehký výrobek
    • hlučnější - standard ale nevadí to

Výrobek je v pohodě, možná více barev, ale to je asi jen můj pocit. Sháněli jsme totiž fialové provedení

• , zakoupeno v Aimarket.cz

Spokojenost

• , zakoupeno v Andrea Shop

Kvalita za rozumnou cenu.

• , zakoupeno v KupToTu.cz

• - vydrží cca 10-11 minut v kuse vysávat a nabitý plně je pak do 4 hodin, takže super
    • - po zmáčknutí čudlíku zapnutí nemusím čudlík držet, aby pořád jel a prostě vysává aniž bych musela držet čudlík jak u jiných ručních vysavačů
    • - výsuvná trubice je strašně super
    • - vysává opravdu dobře
    • - i ten držák na vysavač je super - má více poloh a není potřeba ho ani vrtat někam na zeď
    • - jednoduchý a i 3-letá dcera s ním zvládne zesát drobky

Jsem s ním max. spokojena, splnil očekávání. Kdysi jsem koupila nějaký Sencor a to byl hrozný šmejd, po pár dnech používání jsem ho poslala zpět. Tento electrolux jsem si koupila na základě testu co jsem našla na netu. Rozhodovala jsem se mezi tímto a stříbrnou carshou od Ety co to z nějakého důvodu vyhrála. Nakonec jsem ráda, že jsem vzala tento, páč i ty kolečka jsou docela fajn. Jede 10 min a pak se do 4 hodin plně nabije a nemusím držet čudlík při tom abych mohla vysávat. Filtr se čistí uplně jednoduše, návod kreslený musí pochopit snad každý, nechápu jak tvrdili v testu, že jediné mínus tomuto vysavači dávaj za složité zdemontování. Když jsem tu vítěznou Etu viděla naživo, tak mě zklamala. Čudlík se tam musel držet celou dobu, jinak by to nevysávalo, kolečka to nemělo.. Sice prej to vysává 20 minut, ale zas se to dýl nabíjí a krom delší doby vysávání v kuse to žádné jiné pozitiva pro mě nemělo.

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• vysoký sací výkon
    • praktický držák s napájením
    • vyšší cena, ale vzhledem ke kvalitě zboží odpovídající
    • poněkud vyšší hlučnost

Lepší ruční vysavač jsem doposud v rukou neměl Kupoval jsem jako náhradu za BOSCH 14V, který po třech letech prakticky zcela ztratil sací výkon. BOSCH se mi před lety zdál výborný, Elektrolux je však už od počátku mnohem lepší. Výborné dílenské zpracování je u značky už standard, velmi dobře vyřešené vysypávání odpadu, čištění filtrů snadné. Kolečka nejsou jen na okrasu - vysavač je totiž vcelku rozměrný a např. při vysávání desky stolu je fajn, když jej lze o kolečka opřít. Líbí se mi výborně vyřešený držák s napájením, který lze přišroubovat na stěnu. Ovšem montážní šroubky (nutno použít poměrně dlouhé) a hmoždinky si musíte obstarat sami - nejsou součástí balení. Drobnou nevýhodou je vyšší hlučnost, a také vyšší cena, za kterou ale dostanete vysavač co opravdu vysává i hrubší nečistoty z koberce a ne jen "vdechuje prach".

• , zakoupeno v Andrea Shop

• vše

Super, jen doporučuji po vymytí filtrů a sběrné nádoby nechat opravdu dokonale vyschnout, aby se pak do filtru, který se tváří jako suchý, ale není dost, bordel. Jednoduchá obsluha, lehký, nevidím jediný nedostatek.