Electrolux ZB 3214 G

• Oceňuji 2 v 1
    • Design

Muzu jen doporucit

• , zakoupeno v ELECTRO GARDEN.cz

Před koupí jsem se ještě rozhodoval pro slabší 14V vysavač.
    Jsem rád že jsem zvolil 18V
    Zkoušel jsem slabší v obchodě a je tam rozdíl. 18V vysává lépe.
    Baterie vystačí na vyluxování 2-3 místností. A nabitý je rychle. Vysavač stojí sám, to je supr a dobíjecí stojan je také bezva.
    Překvapilo mě jak bezvadně luxuje. Vysává prach, písek i kamínky. Bezvadně vyluxuje a vykartáčuje nízké kobece. Zvířecí chlupy, vlasy. Funkce čištění kartáče funguje na cca 80% ale o proti starému vysavači se na něm skoro nic nenachytá. Čištění je celkem rychlé. Vysavač nepustí ani prach, to je znát při vyklepávání filtru.
    Osvětlení pomáhá nalézt drobné smetí. Celkově jsem s vysavačem spokojen a splnil má očekávání. Už nepoužívám ani velký klasický.
    Je stále po ruce.
    Jsem tedy spokojený.
    Uvidíme jak dlouho vydrží baterie.

• , zakoupeno v MALL.CZ

Vysavač mám cca 14 dnů a zatím jsem absolutně spokojena. Při otevření zásobníku na prach jsme žasli, jaké množství prachu a kočičích chlupů vysavač nabral. Senzační je, že je stále při ruce, je bez kabelu, takže ho používáme mnohem častěji, než bývalý vysavač se šňůrou, který jsme museli složitě vyndavat z komory. Navíc, zabere málo místa a také oceňujeme kombinaci s ručním vysavačem. Doufám, že to chválou nezakřiknu, ale zatím naprostá spokojenost. A jako třešnička na dortu, hezky vypadá...

Typ vysavače
Objem sáčku/nádoby na prach
0.5 l
Napájení
akumulátorové

ErgoRapido ZB3214G je bezsáčkový vysavač 2 v 1 (tyčový a ruční) s rotačním kartáčem, patentovaným systémem Brush roll Clean (BRC). Má cyklónovou jednotku. Postavit lze do samostatně stojící polohy. LED diody integrované v podlahové hubici zajistí přehledný úklid. Vysavač je vybaven akumulátory Li-Ion - 18V, nádobou na nečistoty o objemu 0,5l. Dobíjí se ve stojánku s příslušenstvím (kartáček a štěrbinová hubice. Váha samostatného vysavače je pouze 1,08kg a celkově s baterií váží 2,46kg. Hlučnost je 79 dB(A). Barva: černá.

Technické parametry:

• Oceňuji 2 v 1
    • Design

Muzu jen doporucit

• , zakoupeno v ELECTRO GARDEN.cz

Před koupí jsem se ještě rozhodoval pro slabší 14V vysavač.
    Jsem rád že jsem zvolil 18V
    Zkoušel jsem slabší v obchodě a je tam rozdíl. 18V vysává lépe.
    Je stále po ruce.
    Jsem tedy spokojený.
    Uvidíme jak dlouho vydrží baterie.

• , zakoupeno v SlevyElektro.cz

• Relativně lehký, bezdrátový, snadná manipulace, kdykoliv okamžitě k dispozici, bez vytahování ze skříně, instalování hubice, vytažení el. šňůry. Máme na schodech koberec, takže tady jsem nadšená.

Mám jej jen krátce, ale zatím jsem spokojená. Příslušenství na vysávání auta zatím vyzkoušené nemám, tak nedokážu posoudit.

• , zakoupeno v Kamenný obchod

• Prozatím vše o.k. Používám ho denně na takový ten rychlý úklid, máme dva pejsky. Velice dobře se s ním manipuluje.
  • , zakoupeno v Electro World

• Výborný sací výkon a rotační kartáč, lehka manipulace, automatické odstraˇnování vlasů z kartáče, led diody na osvětlení temnějších koutů, přehledné nabíjení indikované ledkami, v prostoru stojí sám.
    • Skvělý pomocník pro každodenní vysávání (např. po dětském řádění).

Doporučuji, tento typ se vážně povedl.

• , zakoupeno v EURONICS

• Pohodlný, rychlý výkonný,...prostě fajn, bez šňůry je to pohoda.

Kupuji to i pro další členy širší rodiny, takže spokojenost je jasná.

• , zakoupeno v Electro World

• lehký, skladný, beze šnůr a hadice, dostatečná výdrž baterie
    • nezjištěno nic

vše O.K.

• , zakoupeno v Hookahshop.cz

• Vysavač, paráda... Vysává dokonale... Je nádherný..
    • 30 minut je krátká doba... To mě štve.. Ale zase krátká doba dobíjení je super

Super, Jen kdyby vydržel vysávat déle..

• , zakoupeno v EURONICS

• Za tu cenu super vysavač.
    • Dobrý výkon a výdrž baterie

Kdo nemá prostory na klasický vysavač, určitě doporučuji tyčový.