Electrolux ZAPORIGINE

Provedení
sáčkové
Indikátor plnosti sáčků
Soft Start

• , zakoupeno v Spotřebiče s.r.o.

• Tichý, úsporný.

Naprosto dostačující pro běžnou údržbu domácnosti.

• Vysoký sací výkon
    • Až neuvěřitelně tichý
    • Lehký - snadné přenášení
    • Renomovaný výrobce
    • Vyrobeno ve Švédsku a ne v Číně
    • Velmi rozumná cena

Výborný vysavač za relativně nízkou cenu.
    Jednoznačně doporučuji.

• cenově dostupný, výkonný, tichý

Vysavač jsem vybrala na základě recenze.
    Přijatelná cena, tichý, výkonný přístroj. Zatím se osvědčil i na zvířecí chlupy. Doporučuji pro poměr: cena/výkon/kvalita

7.55 kg
sáčkové
Indikátor plnosti sáčků
Soft Start

Sáčkový vysavač Electrolux ZAPORIGINE

Sáčkový vysavač z řady AeroPerformer s příkonem 700W, omyvatelným hygienickým filtrem (Hygiene Filter™) a délkou přívodního kabelu 9m (akční rádius 12m) zajistí perfektní úklid vaší domácnosti. Objem prachového sáčku je 3,5l, má mechanickou regulaci výkonu. Další funkce/vybavení: teleskopické trubky, funkce soft start, hubice DustPro, nesené příslušenství Aeropro 3v1 (kartáček, štěrbinovka, hubice na čalounění), měkčená kolečka, mechanický indikátor plného prachového sáčku, barva červená.

• , zakoupeno v Spotřebiče s.r.o.

• Tichý, úsporný.

Naprosto dostačující pro běžnou údržbu domácnosti.

• Vysoký sací výkon
    • Až neuvěřitelně tichý
    • Lehký - snadné přenášení
    • Renomovaný výrobce
    • Vyrobeno ve Švédsku a ne v Číně
    • Velmi rozumná cena

Výborný vysavač za relativně nízkou cenu.
    Jednoznačně doporučuji.

• cenově dostupný, výkonný, tichý

Vysavač jsem vybrala na základě recenze.

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Tichý chod,dobrá sací schopnost jak na koberec,tak i na lino.Dostatečna délka kabelu.1 nahradní sáček.

Zatím výborná koupě

• Dlouhý přívodní kabel
    • Příslušenství 3v1 vypadá ne úplně bytelně. Zatím ale ještě ne naplno vyzkoušené.

Měl jsem laické obavy z malého výkonu vysavače. Musím uznat, že vysává stejně jako starý s příkonem 1750 W, Nejdřív jsem zkusil Etu Manoa. Ihned jsem jí vrátil zpět do e-shopu, s tímto vysavačem nesrovnatelná. Pouze základní vybavení nástavci, ale co chtít za ty peníze. Vše lícuje, těsní, nic nepíská. Máme psa, vysává se prakticky každý den a vysavač šlape jak má. Vyzkoušeno na koberci s nízkým chlupem, na plovoucí podlaze a linoleu. Předchozí značka také Electrolux.

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• - poměr cena a výkon
    • - menší hlučnost
    • - slušné recenze
    • - slabé příslušenství 3 v 1

Dobrý vysavač v poměru ceny a výkonu. Celkem méně hlučný, zvláště při snížení výkonu, který je však i tak dostatečný jak na koberce, tak na hladkou podlahu. Příslušenství je dosti slabé - 3 v 1 nástavce nic moc, ale kvůli nim jsem si vysavač nekupoval.
    Celkově jsem za tu krátkou dobu 10 dni s vysavačem spokojený.

• , zakoupeno v Kamenný obchod

• Tichý, silný, praktický. Neváhala bych koupit jej znovu. Má i madlo na přenášení. Ideální pro alergiky na prach.
    • Nevím o žádném záporu.

Odešel nám náš dlouholetý přítel vysavač značky ETA a hledali jsme náhradu. Chtěli jsme opět ETU, zvažovala se ETA MANOA, ale dle všech parametrů i ceny nakonec zvítězil Electrolux zaporigine. Doporučujeme na základě vlastní zkušenosti, neboť jsme nadmíru spokojeni.