Electrolux ESALLFLOOR

Pro domácnost se zvířaty

• oproti značce Eta značný rozdíl, vysávání konečně není utrpení

na bežné vysávání naprosto ideální

• , zakoupeno v Alza.cz

• Malý, lehký, kompaktní. Vysávání dostačné. Celková spokojenost.
    • První balení vysavače, které jsem koupila, obsahovalo jednu hubici s jinou koncovkou, než je třeba k tomuto vysavači. Zde jsou průměry kulaté na rozdíl od dražších modelů, kde je průměr oválný. Jedna hubice byla s oválným koncem. Takže výměna celého vysavače. Druhé balení již bylo v pořádku.

• akční rádius 11 metrů
    • celková výbava
    • hlučnost
    • značka
    • nic jsme neobjevily

Tímto vysavačem lze na jedno příhodné zapojení do zásuvky
    vysát celý byt díky dlouhé přívodní šnˇůře a teleskopické trubici,
    překvapil tichý chod výborný sací výkon a lehkost při manipulaci.

Příkon
Provedení
sáčkové
Vhodné pro alergiky
Pro domácnost se zvířaty

Podlahový vysavač ESALLFLOOR s prachovým sáčkem o objemu 3,8 l a s příkonem 1,5 kW.Sáčkový vysavač ESALLFLOOR od značky Electrolux je v atraktivním malém designu, v černé barvě, s teleskopickou kovou tyčí.Díky délce kabelu 9 metrů je akční rádius vysavače ESALLFLOOR 12 metrů.Tento vysavač se stane vaším nejlepším pomocníkem v každodenním úklidu.

Technické parametry:

• Výška (mm): 285
  • Šířka (mm): 305
  • Hloubka (mm): 395
  • Čistá hmotnost (kg): 8.11

• Chtěla sem stejný vysavač,který už sem vlastnila hlavně s turbo nástavcem.
    • Po 3 měsících komplet výměna nastavce s turbo nástavcem,který používám nejvíce,vylámal se plast a byl hrozně hlučný.Po dalších 6 měsících uplně ta samá vada,znova výměna,když se i to stalo už po třetí už sem nereklamovala!Po třech letech mám vyčochtané nástavce a stahování tyče.A dnes mi přestal fungovat uplně!Má cenu ho oprravovat,podle mně už vůbec a raději kouknu uplně po jiné značce!

Už nikdy víc žádný ELEKTROLUX !

• oproti značce Eta značný rozdíl, vysávání konečně není utrpení

na bežné vysávání naprosto ideální

• , zakoupeno v Alza.cz

• Malý, lehký, kompaktní. Vysávání dostačné. Celková spokojenost.

• akční rádius 11 metrů
    • celková výbava
    • hlučnost
    • značka
    • nic jsme neobjevily

Tímto vysavačem lze na jedno příhodné zapojení do zásuvky
    vysát celý byt díky dlouhé přívodní šnˇůře a teleskopické trubici,
    překvapil tichý chod výborný sací výkon a lehkost při manipulaci.

• výkonný, tichý,
    • výborný poměr kvalita x cena
    • -

Potřebovala jsem vysavač na dlažbu, s dlouhým dosahem, aby zvládl vysát celý byt najednou. Jsem s ním maximálně spokojena, vysaje i drobný prach. Je tichý a lehce se s ním manipuluje.
    Sáčky S-bag, jsou dostupné.
    Doporučuji tomu, kdo hledá výkonný a zároveň levný vysavač.

Nemám co vytknout.

• , zakoupeno v SlevyElektro.cz

• Nízká hlučnost
    • Vysoká sací schopnost-vysaje všechny psí chlupy
    • Není těžký
    • Nevím o ničem

Výrobek doporučuji všem, kteří mají domácí mazlíčky. Přes svojí nízkou hmotnost vysaje vše.

• Vykony,silne sani
    • Zadne zatim nevim

Jsem spokojena, produkt jsem jsi vybrala na zaklade hodneceni casopisu dtest. Lehce ovladatelny,ma i nastavce jak na koberce tak na drevene podlahy,saci vykon dostacujici,vysavac neni hlucny!

• Tichý provoz
    • Velký dosah díky dlouhé hadici
    • Kvalitní zpracování
    • Asi nic

Rozhdoval jsem se mezi bezsáčkovým a sáčkovým vysavačem. Původně jsem měl koupený bezsáčkový (Electrolux ZTF7610EL), ale vrátil jsem ho (byl hlučný, laciné zpracování, malý akční rádius...). Tento vysavač je o několik tříd lepší a přitom jen o něco málo dražší

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• lehký, výkonný, dlouhá šňůra, příslušenství
    • zatím nic

spokojenost